30 жовтня 2015 року в церкві «Філадельфія» була проведена зустріч служителів церкви. П’ятдесят лідерів церкви, що були на зустрічі, розпочали її з сумісної молитви та спілкування за чашкою чаю та кави. Офіційна частина заходу складалася зі слова пастора Анатолія Миколайовича, який презентував новий погляд на певні аспекти служіння в церкві, що потребують розвитку у найближчому майбутньому, а також з обговорення почутої інформації присутніми.

Акцентувалась увага на цінності людини для Бога. Ісус всім Своїм життям показував цінність людини, з щирими людьми Він завжди вчиняв щиро, завжди давав шанс покаятися. Саме тому ми, як Церква Христа, маємо служити людям, ми маємо навчитися гостинності!

В найближчому часі мають бути створені такі департаменти:

  • Департамент гостинності

Перші 5-7 хвилин перебування людини в церкві формує її враження на все служіння. Спілкування за чашечкою чаю або кави допомагають відчувати себе потрібнішими.

  • Департамент методики

«Хто нічого не планує, той планує провал»

  • Департамент аналізу

І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті… (Дії Апостолів 2:46). Ми, як християни, маємо завжди бути привітними, люб’язними та уважними до людей, що приходять до нас у гості – в нашу церкву!

_MG_5784_MG_5781_MG_5803_MG_5802_MG_5811_MG_5777_MG_5847_MG_5852_MG_5861

Більше фото можна завантажити тут: https://monosnap.com/file/EGXXrAZSJhDO29Pr8Tax5GzTgVp6gx

Коментарі закриті