30 жовтня «Філадельфія» святкувала 24 річницю, з дня свого заснування. Цікаво, що наша церква лише на рік молодша за незалежність нашої держави. Саме свято вирішено було провести без непотрібної помпезності, зважаючи на ситуацію, яку останні 2,5 роки переживає Україна. Як зазначив пастор Анатолій Козачок, масштабне святкування буде тоді, коли ворожі війська залишать територію нашої Батьківщини і по всій Україні (разом з окупованими Кримом та частиною Донбасу) запанує мир.

Відтак було вирішено провести святковий концерт, головними дійовими особами якого стали наші захисники – солдати, які героїчно захищали кордони України. Кожного з них церква вітала стоячи, кожному тиснули руку та дякували за мирне київське небо над нашими головами. Тих, хто поклав своє життя заради цього миру, згадували хвилиною мовчання та зі сльозами на очах. Вони явили нам приклад найвищої Любові – тієї, про яку казав Ісус: «Немає більшої любові від любові того, хто віддає за друзів своє життя»… Дехто з солдатів ще повернеться туди, на Донбас, дехто уже повністю демобілізувався та пробує знайти себе у мирному житті, але «Філадельфія» не стала осторонь їхньої соціалізації та намагається підтримувати наших бійців усіма можливими способами. Зокрема, як ви знаєте, протягом усього періоду АТО (але, якщо називати речі своїми іменами, справжньої війни), наші брати і сестри служать пораненим воякам у центральному військовому госпіталі. За цей час декілька тисяч бійців вирішили кардинально змінити своє життя, прийнявши Ісуса своїм Господом і Спасителем!

Лейтмотивом усього концерту була молитва за мир у нашій державі. Ми переконані, що якби не постійні молитви до Бога, ворог би не зупинився на тимчасово окупованих землях…У дійстві взяли участь Валерій Короп та Крістіна Загаріна – християнські виконавці, які своїми піснями ще раз і ще раз нагадували, що сильною Україна стане тоді, коли покається перед Творцем.
Взяли у концерті участь і дітлахи з 286 школи Голосіївського району, які своїм виступом потішили усіх присутніх. А директорка цієї школи Людмила Юріївна Марченко зазначила, що зробить все можливе для того, щоб своїм життям її вихованці пам’ятали героїзм наших солдатів та будували нову країну, пам’ятаючи про їхній подвиг.

Завершився концерт вітальним та настановчим словом Анатолія Козачка, пастора «Філадельфії» та чудовою піснею «Весна прийде!», яка сповнила оптимізмом серця усіх присутніх!

Коментарі закриті