Церква «Філадельфія» – це місце, де кожен може відчути себе потрібним, знайти друзів та долучитися до спільного служіння Богу. Говорячи «кожен», ми бувально маємо на увазі усіх, хто відвідує нашу церкву – дітей, молодь, дорослих, а також людей поважного віку.
У дітей та молоді немає проблем зі спілкуванням, служінням, різноманітними дозвіллями, але у людей старшого віку через ті чи інші речі можуть все ж виникати певні проблеми. Саме задля їхнього уникнення і підбадьорення наших дідусів та бабусь 19.02.17 після ранкового зібрання відбулась зустріч під керівництвом лідера служіння Вячеслава Бевза, темою якої стало “Служіння молитвою”.
Приємною несподіванкою стало те, що на зустріч завітало близько 80 людей. Також були запрошені музичний ансамбль “Відкриті серця” та Анастасія Яценко, які послужили піснями, а одна з учасниць зустрічі, Ніна Осташевська вирішила продекламувати надзвичайно чуттєвий вірш.
Усі присутні мали чудову можливість познайомитись та поспілкуватись між собою, а також підтримати одне одного у бажанні нести таке важливе молитовне служіння.

Коментарі закриті