Христове воскресіння – День Перемоги

Історія людства налічує багато пам’ятних та знаменних дат, серед яких надзвичайною пошаною та повагою користуються Дні перемог у багаточисленних війнах. Переможців тих баталій оспівують у піснях, а історії про їхні подвиги та звитяги передаються з покоління в покоління.

Остання неділя квітня не стала винятком. Цього дня переважна частина людства, а з нею заразом і “Філадельфія”, вчергове святкувала День Перемоги: святості над гріхом, Неба над пеклом, життя над смертю.

Переконані, що сьогодні (зрештою, як і щонеділі) ноги самі несли братів і сестер до Церкви, щоб розділити радість воскресіння нашого Спасителя одне з одним. І, погодьтесь, що свято вдалося на славу: група прославлення та дитячі хори, привітання від старших служителів та Слово мудрості від пастора – все це створило незабутню ауру, через яку ехом лунало багатоголосе вітання: “Христос воскрес! Воістину воскрес!”

Анатолій Миколайович якраз і наголосив на тому, що Христове воскресіння – це і є та перемога, яка подарувала нам вічне життя разом з Ним. Ми можемо жити нашим досвідом, але лише віра Богові та надія на Його обітниці приведуть нас до вічності у Господній присутності.

До речі, а ви помічали, що саме в День Воскресіння щороку природа наповнюється неймовірною палітрою кольорів, неначе радіє з усім людством перемозі Творця? Погодьтесь, це зовсім невипадково…

Коментарі закриті