1 листопада 2020 року починається навчання у Християнській Відкритій Академії (ХВА). Це новий проєкт ГО «Східноєвропейська Реформація».  ХВА ставить собі за мету формування християнської інтелігенції, здатної впливати на внутрішньонаціональні процеси у сфері економіки, політики, освіти, медіа та мистецтва. На думку організаторів Академії, навчання в ХВА забезпечить студентів солідним каркасом гуманітарних знань, необхідних для діяльності в публічній сфері; розвине їх навики менеджменту для реалізації суспільно-спрямованих проектів; надасть можливість отримати менторінг від досвідчених лідерів та викладачів та закладе основи християнського світогляду. Кінцева мета проєкт – допомогти християнським спільнотам у створенні мереж, які систематично здійснюють проєкт християнського впливу на суспільство.

Проєкт актуальний для християн, які прагнуть реалізувати своє покликання у публічній сфері: освіті, медіа, мистецтві тощо. Він також корисний для  пасторів і християнських лідерів в їх роботі з інтелігенцією і суспільно-активними людьми.

Викладацький склад представлений викладачами світового рівня, професіоналами своєї справи, зокрема топовими світовими апологетами та мислителями, такими як:

ДЖОН ЛЕННОКС, професор математики Оксфордського університету, відомий своїми дебатами зі Стівеном Хокінгом та новими атеїстами, такими як Річард Докінз;

ВЕЙН ҐРУДЕМ, один з найкращих у світі сучасних теологів, відомий в Україні своєю «Систематичною теологією»;

ОС ГІННЕС, соціальний критик і автор кількох десятків бестселерів; ЧАРЛЬЗ УАЙТ, професор християнської думки та історії Університету Спрінг Арбор, голова Опікунської ради ХВА;

ҐАБРІЕЛА КУБІ, відома своїми книгами «Глобальна сексуальна революція» та «Ґендер»;

ГЛЕН САНШАЙН, професор історії в Університеті Коннектикуту, автор книг, один з помічників Чарльза Колсона, старший науковий співробітник Центру Колсона;

ТОД ХАЙЗІНГА, колишній дипломат, професор Коледжу Кальвіна та Інституту Актона, досвідчений лектор і автор книг;

подружжя ДЕРИЛ і ТЕРІ МАККАРТІ, які довгий час опікуються розвитком християн-науковців по всьому світу.

Українське крило викладачів ХВА також складається з професіоналів та досвідчених лекторів. Серед них є АНДРІЙ БАУМЕЙСТЕР, найвідоміший на сьогодні публічний філософ, Ютьюб-канал якого зібрав понад 6 мільйонів переглядів; МИРОСЛАВ МАРИНОВИЧ, колишній в’язень комуністичних таборів, член-засновник Української Гельсінської групи, проректор Українського Католицького Університету, публіцист та правозахисник.

У рамках співпраці з Національним університетом «Острозька академія» до викладання у ХВА залучені досвідчені професори та доценти цього вишу, аби дати студентам солідний фундамент гуманітарних знань у різних сферах. Окрім зазначених вище, у програмі викладатимуть різні християнські лідери з України та Білорусі.

Форма навчання онлайн: вебінари і відеолекції. Також плануються регулярні очні регіональні семінари в різних містах України.

Після завершення семимісячного навчання студенти отримають сертифікат партнерів ХВА: Національного університету «Острозька Академія» та Spring Arbor University (США).

Деталі програми та умови навчання тут: https://academy.forumeast.eu/wp-content/uploads/2020/09/presentation-HVA-final-small-1.pdf

Сайт програми: http://academy.forumeast.eu/

Зареєструватися на навчання можна за посиланням: https://forms.gle/ya6KprxaTf2Joutq7

Питання щодо навчання задавати сюди:

+38 095 113 69 54 (Viber, Telegram)

christian.open.academy@gmail.com

Коментарі закриті