«Ісусу – слава», – лунає пісня над схилами Дніпра…

22 липня – стало особливою неділею для півтисячі наших братів і сестер, євангельських християн, які цього дня вступили у заповіт із Господом, прийнявши водне хрещення!


Незважаючи на похмуру погоду, яка все-таки засмутила нас дощем, тисячі киян та гостей столиці зібрались на зелених схилах Дніпра, бажаючи на власні очі подивитись на тих щасливців (а по іншому їх і не назвеш), які вирішили стати на шлях служіння та зодягтися у Нетлінного Христа. З нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України князем Володимиром, було прийнято рішення провести цей обряд в самому серці столиці – про що, можна не сумніватись, ніхто не пожалкував. Навпаки, дехто з присутніх висловлювали думку, що теж дуже сильно хотіли б, якби їхнє водне хрещення відбулось свого часу у водах Дніпра.

До цієї події готувались, на неї чекали, за неї молились та постились. І вона, навіть не зважаючи на літню грозу, яка почалась практично одночасно, як перша група охрещених зайшла у воду, виправдала всі очікування. Це було грандіозне дійство, враження про яке усі берегтимуть у своїх серцях протягом усього життя. Найхарактернішою ознакою того, що свято відбулось, і відбулось так, як потрібно, були люди у громадському транспорті, які, проїжджаючи по Набережному шосе, не занурювались у читання книг чи смартфонів, а з непідробною цікавістю притулялись до скла чи визирали з вікон транспорту.

Але, не варто забувати, що головними на цьому святі були не наші брати і сестри, не пастори чи служителі, і навіть не єпископ. А головним цього дня, як і кожного, був і є наш Спаситель – Ісус Христос! Йому і тільки Йому слава, що двері для Євангелії в Україні наразі відкриті як ніколи – після минулорічного Дня подяки, сьогоднішній День Хрещення стали тими першими краплинами рясного дощу покаяння, який, ми переконані, має пролитись на нашу спраглу землю!

Коментарі закриті