Фесенкова Ніна Степанівна народилася 9 січня 1919 року в непростий період. Під час життєвого шляху довелося пройти багато труднощів: декілька голодоморів, зміни у владі та Другу Світову війну.

Оскільки Ніна Степанівна була медичним працівником, у 1941 році її призвали на фронт у день власного весілля, яке неочікувано співпало з початком війни. Ось так один день зруйнував всі плани на життя. Під час війни сестра Ніна потрапила в полон, де витерпіла холод, голод, бідність і смерті оточуючих.

Складний життєвий шлях Ніни Степанівни змінився у 60 років, коли вона вирішила познайомитися з Богом і віддати своє минуле і майбутнє в Його надійні руки.

Віруючі батьки за неї довго молилися і привели її до баптистської церкви, де вона покаялась. У 1980 році Ніна Степанівна прийняла водне хрещення і служила старшим поваром у церкві “Дім Євангеліє” по вулиці Щекавицькій. Також була свідком зародження цієї церкви і допомагала в її будівництві.

З 2008 року стала ходити до “Філадельфії”, оскільки всі її внуки служать Богу саме тут. Зараз вона є активним членом нашої церкви, де і продовжує служити.

У свої 99 років Ніна Степанівна запевняє: «Основа нашого короткого життя – Господь, лише Він може його змінити».

Коментарі закриті