Уже стало хорошою традицією те, що щороку у березні “Філадельфія” радо відкриває свої двері назустріч усім охочим потрапити всередину. Цьогоріч винятку не сталося. Сьогодні, 24 березня, наша Церква організувала та провела День гостинності.

Як люди готуються і чепуряться до приходу гостей, так само робили й ми. Особлива подяка нашим братам і сестрам, чиє служіння прибирання та оздоблення завжди видно, але через їхню скромність та нашу забудькуватість, у нас рідко є нагода подякувати їм за їхню роботу!

Як і будь–яке свято, День гостинності вимагав мобілізації великої кількості служителів на усіх фронтах роботи. І, мусимо зазначити, що як і завжди, ніхто не підвів). Приємно було бачити на обличчях гостей нашої Церкви емоції здивування та захоплення від здійсненої нашими братами і сестрами роботи.

Хороші гості ніколи не приходять з порожніми руками. От і для нас вони приготували подарунок: найкраще, що можна було лише уявити – 10 людей, які саме сьогодні захотіли визнати Ісуса Господом і Спасителем свого життя. Слава Богу за ці спасенні душі. Можемо лише молитись, щоб такі рясні і щедрі подарунки у нас були щотижня.

Дякуємо усім, хто зробив цей день особливим: музичній групі, яка сильно провела нас у прославленні, діткам, які зворушливо прославляли свого Небесного Батька, усім служителям, через яких Господь сьогодні промовляв до нас. Пам’ятаймо, що “Філадельфія”, як зазначив Валерій Вернер, покликана не на зациклення в собі, а на допомогу кожному, хто має в цьому потребу. Адже саме для цієї місії нас і покликав Творець.

На завершення пастор Анатолій Козачок наголосив на тому, що у Бога для кожного з нас є Свій чудесний план, адже Він не хоче, щоб хоча б одна людина загинула, але щоб усі спаслись. А що для цього варто зробити? Нічого складного: попросити прощення в Ісуса та запросити Його жити у своє серце.

А ви любите ходити в гості?

Коментарі закриті