День Гостинності: день, коли гості стають друзями

Сьогоднішній день, а саме – 18 березня 2018 року, запам’ятається надовго. І справа не лише в тому, що останні дні Київ захурделило та засипало снігом. Вся суть полягає в тому, що саме сьогодні Церква «Філадельфія» організувала та провела День гостинності, гостями та непересічними учасниками якого стали сотні людей – киян та гостей міста.

Ідея цього заходу народилась не так давно, але з самого моменту свого зародження заполонила серця та розуми людей, відповідальних за її проведення. І, повірте, це стало дійсно тією подією, говорити про яку будуть ще довго. Але для тих, хто пропустив сьогоднішній День гостинності, чи через певні життєві обставини не зміг бути присутнім на святі, у нас є чудова новина: наступний подібний захід планується вже зовсім скоро!

Хедлайнером сьогоднішнього дня виступив всесвітньовідомий євангеліст з Британії Девід Хасавей, який з 86 прожитих років, 50 присвятив служінню людям з країн колишнього СРСР. За те, що він намагався донести душам, скованим червоними комуністичними ланцюгами Благу Звістку, він був запроторений на 10 років за грати, але, хвала Богові, відсидів лише 1 рік! Як наголошує сам брат Девід, те, що визволяти його з тюремних казематів прилетів особисто прем’єр-міністр Об’єднаного Королівства, говорить про те, що питанням його визволення займався Особисто Творець.

Сам виступ цього енергійного поважного брата був наповнений такою життєвою енергією, що, порівнюючи себе з ним, можна констатувати, що Девід Хасавей виглядає набагато більш «живчиком», ніж ми в свої 20-30-40 років. Слава Богу за його свідчення: про те, скільки разів Господь провадив його тими дорогами, якими пройти просто було нереально, про те, як Ісус двічі зцілив його від раку, про те, як він проповідував для 1400 арештантів у сніжних таборах Сибіру, 140 з яких згодом стали пасторами та євангелістами! Наш Господь – робить неймовірні речі, а люди, яких Він особливо використовує для Себе, є величезним підбадьоренням для кожної віруючої чи невіруючої людини. Особливо зворушливим було те, як він у свої 86 років натурально стрибав по сцені, демонструючи, як Господь торкнувся його хворого суглоба на нозі!

Але навіть ці свідчення, ці слова, ці підбадьорення – не це було головним. Головне те, що через брата Хасавея Творець прикликав саме сьогодні людей до покаяння та спасіння. Вже одне це свідчить про те, що наш поважний британський друг недаремно прилетів сьогодні в Україну.

А що найбільше з сьогоднішнього дня запам’яталось саме тобі?

Коментарі закриті