Біблія пройшла непрості часи, адже завжди були ті, хто хотів знищити її, ті, котрі боролися проти неї. Але, як одного разу сказав великий полководець Наполеон Бонапарт: “Біблія – незвичайна книга. Вона жива та перемагає все, що їй протистоїть”.

30 вересня у нашій церкві відбувся День Біблії. Були представлені книги різних розмірів, можна було навіть побачити Книгу Книг, яка була розміром не більше сірникової коробки. Найбільше здивували екземпляри найвеличнішої Книги людства, яким уже 100, 300, 400 років! Проте, і це ще не все: ми могли спостерігати навіть “Копську Біблію” 8-го століття, погодьтесь, такі речі не побачиш навіть у кожному музеєві!

Цього дня до нас завітали гості, але по факту наші величезні друзі з Українського Біблійного Товариства, які розповіли про ту колосальну місіонерську та просвітницьку роботу, якою вони займаються: у лікарнях, тюрмах, на лінію фронту та в інших місцях, куди несуть промінь Божої любові через Його Слово.

Але головним лейтмотивом цього святкового дня стало запитання, яке кожен з нас мусить задати сам собі: а чи є саме для мене Біблія Книгою для повсякденного життя, чи я згадую про неї лише час від часу? Чи не забуваю я щоденно духовно харчуватись?

Друзі, давайте намагатись святкувати День Біблії не лише раз на рік, а щоденно, молячись та отримуючи відповіді на кожне своє питання через призму Божого Слова.

Коментарі закриті