Сьогодні стан наших міст дуже яскраво демонструє саме наш внутрішній стан. Адже, загальновідомо, що люди з чистим серцем просто не можуть жити в брудному місті.

Тому, коли адміністрація нашого району звернулась до «Філадельфії» з проханням допомогти прибрати Голосіївський парк ім. М.Т. Рильського., ми з радістю та ентузіазмом відповіли на їхнє прохання. Тож 1 квітня група членів нашої церкви зібралася, щоб зробити парк чистим.

Відповідальним за організацію цього заходу став наш брат Костянтин Воропаєв, який поділився деякими своїми думками з цього приводу: «Велика подяка кожному брату та сестрі, котрі взяли на себе відповідальність за своє місто, чистоту парку і, тим самим, продемонстрували, що вони готові до дій. Беручи участь у подібних акціях, ми показуємо свою небайдужість до існуючої глобальної проблеми. Ми звикли, що нас постійно хтось до чогось спонукає і говорить, що робити. Апостол Павло ж, навпаки – вказував на те, що всім людям, а особливо віруючим, необхідно «перемінитись обновою розуму». Трансформація мислення і ставлення до життя мимоволі змушує тебе замислитись над тим, що можна було б змінити, аби місто, в якому ми всі разом живемо, стало кращим», – наголосив Констянтин.

Віримо, що прибираючи паркову зону та виконуючи іншу соціальну роботу, ми не тільки робимо чистим навколишнє середовище, а і несемо Боже світло своїми вчинками.

Коментарі закриті