А чи твоя Біблія вміє говорити? Поділіться вашою історією разом!

Кожен з нас у своєму житті тримав не один десяток різних за формою, кольором, розміром, але однакових за наповненням примірників Книги книг. Проте, всі ми маємо улюблений екземпляр: той, чиї сторінки стали пожовклими від часу, а сам зовнішній вигляд не є надто презентабельним, але це нас зовсім не хвилює.

Тим не менше, саме ця Біблія є для нас найдорожчою, найріднішою, найкращою. Саме з нею нас пов’язують спогади про одні з найважливіших моментів у житті: коли Сам Господь говорить з тобою зі сторінок, коли незрозуміле досі Слово відкривається у всій Своїй повноті, коли Біблійні герої оживають та розповідають історію світу з перших вуст.

Ми, як Церква, хочемо допомогти вам розказати 30 вересня свою особливу історію про Книгу, яка змінила ваше життя, стала вашою лінією розмежування на шляху пізнання Господа Ісуса Христа. Якщо у вас є бажання, щоб ваша незвичайна історія про чудесну Книгу надихнула інших людей, підійдіть до священнослужителів та висловіть їм своє бажання.

Окрім того, після загальноранкового зібрання у коридорі нашої Церкви ви зможете почути історії тих Біблій, через які Бог рятував, зцілював, давав сили у концтаборах, змінював людей та їхні долі. Також ви зможете відчути дотик старовини з тих Книг, які мають по декілька сотен років.

Чекаємо на вас з нетерпінням, хто зна, можливо історія вашої власної Біблії буде визнана найдивовижнішою…

30 вересня о 10:00 та 14:00

Як нас знайти?

Ми знаходимися у 5 хв. від станції метро “Голосіївська”

Коментарі закриті