Сім’я – це зразок найміцніших людських взаємовідносин, які водночас є надзвичайно тендітними. І тільки за умови щоденного докладання зусиль, сімейне життя набуває нових барв, а стосунки між подружжям зміцнюються. При цьому важливо не просто вирішувати різні питання та ймовірні проблеми всередині сім’ї, але й прислухатися до порад більш досвідчених людей та ділитися одне з одним набутим досвідом.

Саме тому 10 січня в церкві «Філадельфія» відбулась зустріч з експертом із питань сімейної політики й сімейних відносин – Адріаном Буковинським, який розкрив багато секретів подружнього життя.

За словами усіх сімейних пар, які були присутні на вечорі, ця інформація стала для них дуже важливою та корисною. Крім того, всі як один заявили, що виділили для себе три головні істини:
1. Важливіше слухати, ніж говорити.
2. Розуміти, а не оцінювати або засуджувати.
3. Ділитися думками, а не сперечатися, а понад усе – вибачати.

Проте на розмовах зустріч не скінчилася: наприкінці вечора кожна присутня пара мала можливість взяти участь у розіграші цікавого супер-призу. А хто саме став переможцем, ви можете дізнатись, продивившись фотозвіт на нашому сайті!

Коментарі закриті