Форум – це платформа для християнських лідерів, служителів і служінь різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів, спрямованих на благовістя східноєвропейських народів і їх культур.

Протягом чотирьох днів роботи Форуму виступлять 60 авторитетних спікерів зі Східної Європи та Сполучених Штатів Америки, які представлять більше 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

Фокус нинішнього Східноєвропейського Лідерського Форуму – Реформація 500.

У 2017 році євангельські християни відзначатимуть 500-річчя з початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Президент України П. Порошенко підписав указ «Про відзначення 500-річчя Реформації в Україні».

На зустрічі оргкомітету з підготовки святкування ювілею Реформації Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) директор ВЕЛФ Ярослав Лукасик сказав: «Німецький мислитель Георг Вільгельм Фрідріх Гегель назвав Реформацію «сенсом історії нового часу».

Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особистості Ісуса Христа – Сина Божого, віковічного Слова, Яке стало плоттю. Саме в цьому полягає її сутність, зміст і сила. А ювілей «500 років Реформації» – прекрасна можливість для євангельської Церкви в Східній Європі реалізувати Велике Доручення Христа – «вчити народи».

Заявлена фокус-тема знайде відображення в пленарних сесіях, 12 секціях, 40 семінарах, круглих столах та майстер-класах. Форум стане грандіозним майданчиком для підготовки до ювілею в масштабах Східної Європи.

Будь ласка, реєструйтеся на сайті:
http://2016.forumeast.eu/registratsiya
Ресурсний сайт: http://forumeast.eu
Сайт події: http://2016.forumeast.eu/

Пишіть нам на: info@forumeast.eu
Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25
Прес-центр ВЕЛФ # R500

Коментарі закриті