19 листопада відбулась Регіональна конференція дитячих служителів за участю вчителів недільних шкіл центрального регіону (Київ, Київська область, Чернігівська область, Сумська область, Черкаська область), присвячена святкуванню 500-річчя Реформації в Україні. Як відомо, ця дата припадає на 2017 рік, але вже зараз всі євангельські церкви України, які задіяні у святкуванні, беруть активну участь у різноманітних евентах, які проводяться по всій території нашої країни.
Під час конференції дитячих служителів зі словом підбадьорення до наставників юних сердець звернувся другий пастор церкви «Філадельфія». Він наголосив, що на сьогодні основним викликом для виховання дітей стає живе християнство, яке діти бачать в нас щодня, підтримка дітей реальним прикладом, можливість відкрити Христа наступному поколінню!
Загалом під час конференції акцент ставився на тих питаннях, які актуальні, як ніколи, саме сьогодні, а саме: реформування себе та свого служіння, самоосвіта та прагнення до самонавчання з боку вчителів. У другій частині конференції у робочих секціях були на практиці розглянуті основні аспекти роботи з дітьми та батьками.

Коментарі закриті