9-12 листопада в приміщенні Церкви «Філадельфія» відбувся Східноєвропейський лідерський Форум присвячений 500-річчю Реформації. Захід зібрав євангельських християн різних деномінацій з різних куточків України, Білорусі, Литви, які приїхали збагатити свої знання та підвищити ефективність служіння для розбудови Царства Божого.

Цього року організатори Форуму подбали про те, щоб сфокусувати увагу церковних лідерів на духовному відродженні України, обравши гасло: «Через духовну Реформацію до оновлення країни».Ярослав Лукасик, організатор форуму, відзначив, що головним меседжем Форуму є відкрити потенціал Церкви для суспільства, адже той, хто кожного дня читає Біблію, молиться, спілкується з Творцем – має великий потенціал. Народний депутат України і наш брат у Христі Павло Унгурян надихав учасників Форуму до активної участі в оновленні держави доносячи Божу істину словами з Біблії «А народ, що знає свого Бога, зміцніє та й діятиме» (Дан. 11:32).

Вже в перші хвилини Форум вразив єдністю християн. Всі учасники разом з об’єднаними українським хором і білоруською групою славили Бога українською, білоруською, російською і, навіть, англійською мовами. Простота, радість зустрічей давніх знайомих та жвавість розмов нових друзів, вирувала в повітрі цьогорічного Форуму.

Як сказав на відкритті Ярослав Лукасик, Форум був подібний до шведського столу, на якому багато різноманітних страв і все хочеться покуштувати. Учасники форуму ділилися про те, що найтяжчим завданням було обрати секцію, яких було аж дванадцять: апологетика, бізнес, євангелізація, медіа, мистецтво і культура, місіонерство і відкриття церков, молодіжне служіння, сімейне служіння, університет, церковне лідерство, церква і соціальна робота, церква і громадське суспільство. Кожна секція була цікавою і актуальною, забезпечувала лідерів необхідними спорядженнями для досягнення сердець людей Христом.

Служити учасникам форуму приїхали єпископи, пастирі, служителі церков не тільки з України, але й Білорусі, Польщі, Литви, Швеції, Англії, Голландії, США та інших країн. Захід був насичений семінарами, круглими столами, ток-шоу, проповідями.

Коментарі закриті