З нагоди 500-річчя Реформації, яке святкуватиметься в Україні протягом усього 2017 року, 25 грудня цього року на Європейській площі відбувся Різдвяний концерт, участь у якому взяли християни різних конфесій.

Підготовка до проведення заходу тривала протягом декількох тижнів, а фінальний її етап розпочався з самісінького Різдвяного ранку. Молодь протестантських церков Києва запрошувала людей на концерт, розповідала про Реформацію, а головне – нагадувала про значення народження Спасителя у цей світ.

Саме дійство розпочався виступом хору з піснею «Тиха ніч», яка стала світовим гімном Різдва. Хор складався з більш ніж 2000 виконавців та у цілому виконав близько 10 Різдвяних творів.

Важливо та приємно, що до участі у концерті приєднались улюблені багатьма українцями виконавці Віктор Павлік, Оксана Білозір, Ольга Богомолець та ін.

Крім того, з вітальним словом до людей виступив секретар РНБО Олександр Турчинов, який підтримав ідею святкування Різдва Христового в Україні 25 грудня.

Наприкінці з вітальним словом виступили представники Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, одним з яких був єпископ Михайло Паночко, котрий звершив молитву за Україну разом з усіма присутніми на концерті. Після чого пролунала остання пісня «Небо і земля нині торжествують».

Схожі заходи відбулися і в більшості обласних центрів нашої країни під девізом «Україна і світ святкують Різдво Христове разом.

Коментарі закриті