За всю історію свого існування столичний Палац Спорту бачив багато: тут як кувались перемоги наших спортивних команд, так і гартувалися в поразках їхні характери. Проте, те, що відбувається у ньому вже третій рік поспіль словами передати неможливо.
Одного прекрасного дня великому другу українських християн всесвітньовідомому євангелисту британцю Девіду Хасавею Господь поклав на серце посприяти створенню та розвиткові в нашій країні Загальнонаціонального Дня Молитви, під час якого віруючі усіх конфесій та деномінацій могли б у спільній молитві звернутись до Бога. Каталізатором цього заходу стала війна з агресором, яку, так чи інакше, відчула на собі ледь не кожна українська родина.
Цьогороку зала Палацу Спорту була практично заповнена вщерть, а це – на секундочку, майже 10 тисяч людей, які протягом майже трьох годин звершували свої молитви та прославляли Господа в єдиному пориві.


Неперевершенний музичний супровід від оркестрів та дитячих хорів, палкі молитви від служителів Божих та тисячі палких відкритих сердець зробили цей вечір дійсно незабутнім, але все це не мало б ніякого значення, якби серед нас не було Духа Божого.
Як зазначив у своєму вітальному слові брат Хасавей, те, що є на духовному рівні в Україні, того немає в жодній країні Європи: та свобода, та жага по Слову Божому та щирі і відкриті серця – на превеликий жаль, Західний світ наразі відійшов від цього всього, обравши собі інші цінності та пріоритети.


Тож ми всі віримо, що одного прекрасного дня війна в Україні закінчиться, і кожен наш співвітчизник схилиться перед Творцем та визнає Його своїм особистим Господом та Спасителем; економіка зросте, а корупція та клептократія будуть подолані; молодь зростатиме на основі правильних цінностей та пріоритетів, а Україна стане не лише продовольчою,а й місіонерською житницею Європи.

 

Коментарі закриті