1 квітня до нас в гості завітав наш брат у Господі Адріан Буковинський, який поділився з усіма членами та гостями Церкви “Філадельфія” словом від Бога. Лейтмотивом його проповіді стало слово “прощення”. Що це, для чого це потрібно в першу чергу нам самим та що з ним робити далі, – відповіді на ці питання, які турбують кожного християнина, ми мали змогу сьогодні отримати.
За словами спікера, прощення – це не є питання настрою, це не є питання емоцій, це є свідомий, осмислений вибір кожного з нас. Ми і тільки ми відповідальні за цей момент. Але будьмо обачними, цей вибір має наслідки не лише в нашому духовному, а й у фізичному житті.
Цікавий факт, який підтверджений науково: з точки зору медицини, люди, які живуть непрощенням, кладуть себе у могилу набагато років раніше, ніж це мало б відбутись.
Брат Буковинскький наголосив: “якщо людина живе непрощенням, не прощає хоча б одній людині у своєму житті, вона є духовнохворою. Це – духовна хвороба, але від неї є ліки, це прощення. Але після процесу прощення, справу до рук бере Реабілітолог, Який змінює твоє серце – це Дух Святий”. Він і тільки Він може змінити наші серця, даруючи свої плоди, такі як радість, мир, довготерпіння….
В Євангелії від Матвія 6:14,15, наш Господь Ісус дає нам чітке правило, дотримання чи недотримання якого матиме наслідки для нашого сьогодення і майбуття:
“Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець. А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших”.
Отже, нехай кожен з нас передивиться своє власне серце та зробить висновки, адже питання прощення це не той варіант, до якого треба ставитись з легковажністю.

Коментарі закриті