Цієї неділі у нас в «Філадельфії» проповідував незвичайний гість. Усі ми уже звикли до того, що за кафедрою можуть займатись євангелізацією богослови, теологи, пастори інших українських церков. Але щоб один з найкращих економістів світу за версією Forbes…Проте, саме так і було. Тому, якщо ви пропустили недільне зібрання, але після цих слів хочете його переглянути, – слава Богу, це можна зробити на нашому каналі в Youtube.

Усі ми знаємо, що наше християнське життя, як казав ап. Павло, являє собою біг чи марафон. При цьому зовсім неважливо, як ми стартуємо, найголовніше – як ми закінчимо цей біг, адже зазвичай важче закінчити справу, ніж її розпочати.

При цьому, самостійно ми нічого не можемо зробити з тими обставинами, які заважають нам здійснити цей біг (користуючись спортивною термінологією – бар’єри), тільки Ісус може нам допомогти їх здолати.

4 правила, якими має користуватись кожен християнин:

  • Коли ти біжиш, потрібно довіряти Богові! Бог є вірний і у Ньому немає ні тіні переміни!
  • Бог працює в наших немочах. Коли ми слабкі – саме тоді ми насправді сильні. Парадокс? Ні, бо сила Ісуса перебуває в нас і саме вона робить нас сильнішими!
  • Бог має план на наше життя! Все, що відбувається у житті кожного з нас – не є випадковістю! Запам’ятайте – Бог покликав кожну віруючу людину бути місіонером, неважливо, працюєш ти у маленькому офісі, чи у транснаціональній компанії, у першу чергу – ти місіонер, а вже потім – працівник у краватці та діловому костюмі.
  • Бог має велику нагороду для своїх дітей – нетлінний вінець на небесах! Проте, якщо бути відвертим, ця нагорода варта того, щоб з честю та пошаною повернути її справжньому її власнику – Ісусу. Адже ми знаємо, що уся слава належить Йому і тільки Йому!

 

Не забувай, що в яких би обставинах ти не був у житті, залишайся вірним Ісусу – і Він дасть тобі перемогу!

 

Подивитись відео можна ТУТ

Коментарі закриті