Скринька пожертвувань

Блаженніше давати

Якщо Господь покладе вам на серце матеріально підтримати церковні служіння, нижче знаходяться реквізити, за допомогою яких ви можете послужити фінансово:

При відправленні платежу, ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть у призначенні платежу, що це

ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕРТВУВАННЯ

Одержувач ПЦ ХВЄ  «Філадельфія» 
Код ЄДРПОУ 20055836,
Р\рахунок 26006017333601 в ПАТ „АЛЬФА-БАНК” у м. Києві МФО 300346

За новим міжнародним зразком:
UA 60 300346 00000 26006017333601

Також ви можете здійснити пожертвування наприкінці кожного недільного служіння.

Церква «Філадельфія» – це не лише зібрання двічі на тиждень по середам та п’ятницям. Члени церкви часто працюють у свій позаробочий час, докладаючи усіх зусиль для інтеграції та адаптації людей до соціуму.

Зокрема, брати та сестри у Господі несуть декілька десятків служінь, серед яких:

  • Місія капеланів, які щомісячно їздять у зону проведення АТО, несучи духовну та матеріальну підтримку нашим хлопцям на передовій – Боже Слово, Біблії, іншу духовну літературу та продуктові набори.
  •  У Голосіївському районі Києва церква регулярно допомагає людям з особливими потребами
  •  Щотижневі візити до поранених бійців АТО, які проходять курс лікування у столичних госпіталях.

Також наші брати і сестри не стали осторонь проблем переселенців, які були змушені покинути свої домівки у пошуках кращої долі. «Філадельфія» займається їхнім розселенням та допомогою у працевлаштуванні.

Крім цього церква не забуває і про підростаюче покоління – більше 100 дітей відвідують безкоштовні курси при «Філадельфії», де активно готуються до школи. І це лише частина того, чим займаються брати та сестри нашої церкви. У цих реченнях – не сухий звіт, не хваління проведеною соціальною роботою, а відображення того, чим Бог покликав нас займатись у цей непростий для країни час.

 

Нехай Господь усіх вас рясно поблагословить!