Роками наша країна переживає часи складної економічної ситуації, і багато сімей живуть у матеріальній скруті, але поруч з цим є ті, кому важче за інших — родини, які виховують дітей з обмеженими можливостями.

Багато хто відмовляється від таких діток ще в пологовому будинку. Часто бувають випадки, коли один з батьків просто йде з сім’ї, не бажаючи опікуватися хворою дитиною. Проте наша розповідь про людей, котрі, керуючись любов’ю, взяли на себе відповідальність доглянути і виростити цих дітлахів, іншими словами, про героїв нашого часу. Ці люди роблять велику, важку справу і, на жаль, часто покинуті напризволяще.

Бажаючи допомогти таким сім’ям, Церква «Філадельфія» розпочала служіння дітям з обмеженими можливостями, котре з’явилось вже півтора десятки років тому. За цей час власним коштом, а також завдяки знайденим спонсорам була надана матеріальна допомога близько 150 сім’ям.

Окрім цього, регулярно проводяться зустрічі з батьками та їхніми дітьми, під час яких надається всебічна підтримка, а також ці родини мають змогу почути про Ісуса Христа, Який дає надію, несе мир та спокій у серце кожної людини.

І, звісно, це служіння приносить свої результати: колишні дітлахи, які зараз вже є дорослими та сформованими особистостями, закінчили вищі навчальні заклади (дехто навіть із відзнакою), мають роботу та сім’ю.

Наразі Церква «Філадельфія» надає допомогу 25 сім’ям, проте, якщо ви готові долучитись до цього служіння, кількість сімей з дітьми із обмеженими можливостями, які отримають допомогу, зростатиме.

Коментарі закриті