Служіння милосердя (у хоспісі)

Лідером служіння в хоспісі протягом останніх декількох років є Таміла Кучер, а саме служіння триває вже рівно 20 років!!! Так, саме в лютому 2017 року, воно визначає свій 20-річний ювілей!!! За цей час близько 2500 покинутих і забутих людьми (але не Богом!) самотніх бабусь і дідусів почули Євангеліє та багато-хто з них відкрили свої серця назустріч Господу.

Саме служіння розпочалось як виклик тій проблемі самотності, яка панує у приміщенні хоспісу, де проводять свою старість невиліковно хворі люди. Наші брати і сестри приносять у відділення (а найголовніше – у серця і свідомість цих людей) любов, турботу,  а також таке банальне для нас, але не для них, спілкування.

Загалом у служінні задіяні близько 20 людей, які, крім євангелізації надають всебічну допомогу та підтримку хоспісу. Так, їхніми силами були відремонтовані декілька палат, які знаходились в аварійному стані, щонеділі надається підтримка у вигляді продуктів харчування та одягу.

Якщо у вашому серці з’явилось бажання допомогти служінню, ви можете приєднатись до нашої дружньої команди, або фінансово благословити їхню працю. Усі зібрані кошти підуть на закупку продуктів харчування, засобів особистої гігієни, ліків тощо. Нехай Господь вас рясно поблагословить за вашу небайдужість.

Якщо ви хочете приєднатись до служіння, телефонуйте лідеру Тамілі Кучер за номером 093-241-47-91

 

Коментарі закриті